Noutăţi

  • Generalităţi
  • Rezultate şcolare
  • Prezentarea ofertei educaţionale

Olimpiade

Concurs de matematica in limbi straine "Mathmoiselle" 
editia a V-a 2013

 Rezultate de excepţie pentru elevii noştri:

Clasa a V-a

Nr. Nume Prenume Limba Scoala Judet Nota Premiu
1.  ROMAN Isabelle germana  Liceul Teoretic Bilingv "Ita Wegman" Bucuresti  13.50  II
2.  DRAGOMIR Maria germana  Liceul Teoretic Bilingv "Ita Wegman" Bucuresti  12.50  III
3.  IOSIF Viviana germana  Liceul Teoretic Bilingv "Ita Wegman" Bucuresti  12.00  III
4.  MURARIU Andrei germana  Liceul Teoretic Bilingv "Ita Wegman" Bucuresti  11.50  M
5.  POPA Cristina germana  Liceul Teoretic Bilingv "Ita Wegman" Bucuresti  10.50  M
6.  MATEI Dragos Cristian germana  Liceul Teoretic Bilingv "Ita Wegman" Bucuresti  8.50  

Clasa a VI-a

Nr. Nume Prenume Limba Scoala Judet Nota Premiu
1.  ERSCH Cristian germana  Liceul Teoretic Bilingv "Ita Wegman" Bucuresti  14.50  I
2.  IVAN Tiberius Stefan germana  Liceul Teoretic Bilingv "Ita Wegman" Bucuresti  10.00  M
3.  MAXIM George Alexandru germana  Liceul Teoretic Bilingv "Ita Wegman" Bucuresti  10.00  M
4.  SINCA Mara Gabriela germana  Liceul Teoretic Bilingv "Ita Wegman" Bucuresti  10.00  M
5.  CARTANA Miruna germana  Liceul Teoretic Bilingv "Ita Wegman" Bucuresti  8.50  
6.  HOREANGA Alexandru germana  Liceul Teoretic Bilingv "Ita Wegman" Bucuresti  8.00  
7.  STEFANESCU Silviu Robert germana  Liceul Teoretic Bilingv "Ita Wegman" Bucuresti  6.00  

Clasa a VII-a

Nr. Nume Prenume Limba Scoala Judet Nota Premiu
1.  IACOBESCU Miruna germana  Liceul Teoretic Bilingv "Ita Wegman" Bucuresti  13.00  III
2.  WYNEKEN Runa germana  Liceul Teoretic Bilingv "Ita Wegman" Bucuresti  12.50  III
3.  MARIN Ioana germana  Liceul Teoretic Bilingv "Ita Wegman" Bucuresti  11.50  M
4.  MELLA Patricia germana  Liceul Teoretic Bilingv "Ita Wegman" Bucuresti  11.50  M
5.  VICTOR Rusu germana  Liceul Teoretic Bilingv "Ita Wegman" Bucuresti  11.50  M
6.  LASCU George germana  Liceul Teoretic Bilingv "Ita Wegman" Bucuresti  11.00  M
7.  PANA Andreea germana  Liceul Teoretic Bilingv "Ita Wegman" Bucuresti  11.00  M
8.  PANAITESCU Monica germana  Liceul Teoretic Bilingv "Ita Wegman" Bucuresti  11.00  M
9.  TALEANU Iunia germana  Liceul Teoretic Bilingv "Ita Wegman" Bucuresti  9.50